logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Kursy intensywne i półintensywne w Sin Fronteras

blank

Kursy intensywne i półintensywne to doskonały sposób na szybką naukę języka, a Sin Fronteras jest miejscem, które może Ci to umożliwić. Wybierając kurs intensywny, zanurzysz się w języku hiszpańskim, ucząc się w dynamicznym i skoncentrowanym rytmie. Jeżeli jednak preferujesz bardziej zrównoważone tempo nauki, kursy półintensywne oferowane przez Sin Fronteras pozwolą Ci na stopniowe pogłębianie wiedzy bez rezygnacji z codziennych obowiązków.

Decydując się na kurs w Sin Fronteras, zyskujesz dostęp do doświadczonych lektorów, którzy pomogą Ci rozwinąć umiejętności językowe w praktycznych sytuacjach. Elastyczny plan lekcji umożliwia dopasowanie nauki do Twojego harmonogramu, a małe grupy sprzyjają indywidualnej uwadze dla każdego ucznia. Oprócz solidnych podstaw gramatycznych, kursy w Sin Fronteras kładą duży nacisk na rozwijanie umiejętności konwersacyjnych, co jest kluczowe do osiągnięcia płynności w mówieniu.

Kurs intensywny hiszpańskiego

Jeśli chcesz szybko i skutecznie nauczyć się języka hiszpańskiego, kursy intensywne oferowane przez Sin Fronteras mogą być idealnym wyborem.

Czas trwania i harmonogram zajęć

Kurs intensywny trwa dokładnie 42 godziny lekcyjne. Zajęcia odbywają się 4 razy w tygodniu – od poniedziałku do czwartku. Każdego dnia masz do wyboru różne bloki godzinowe: 09:00–11:25, 11:30-13:55, 15:30-17:55, lub 18:00 – 20:25. Najbliższy kurs zaczyna się 9 stycznia 2024 r. i trwa do 31 stycznia 2024 r.

Kursy półintensywne

Kurs półintensywny języka hiszpańskiego to doskonała propozycja dla osób, które chcą skutecznie i w szybkim tempie podnieść swoje umiejętności językowe. Trwający dwa miesiące kurs obejmuje 42 godziny lekcyjne, z zajęciami odbywającymi się dwa razy w tygodniu. Uczestnicy mogą wybrać jedną z dwóch opcji terminowych — zajęcia w poniedziałki i środy rozpoczynające się 15 stycznia i trwające do 28 lutego lub we wtorki i czwartki, startujące 16 stycznia i kończące się 29 lutego.

Kurs ten jest idealny dla osób, które potrzebują intensywnego wzmocnienia swoich kompetencji językowych w krótkim czasie, zarówno dla celów zawodowych, jak i osobistych. Dzięki kompaktowemu formatowi zajęć uczestnicy mogą szybko osiągnąć konkretne rezultaty, jednocześnie zachowując elastyczność w planowaniu swojego dnia.

Cena kursów: 1350 zł

Materiały: Oryginalny podręcznik w cenie kursu

Korzyści z kursów językowych w Sin Fronteras

Sin Fronteras stosuje autorskie metody nauczania. Kursanci otrzymują również za darmo podręcznik niezbędny do nauki. Zajęcia odbywają się pod kierunkiem nauczycieli, dla których język hiszpański jest mową rodzimą, zapewniając tym samym naukę na najwyższym poziomie.

Kwalifikacje lektorów

Lektorzy, którzy prowadzą zajęcia, to doświadczeni specjaliści z uniwersyteckim wykształceniem. Każdy z nich jest starannie wybierany i przydzielany do grup, dopasowując swoje umiejętności do poziomu kursantów. Co więcej, nasi lektorzy regularnie biorą udział w programach podnoszących kwalifikacje zawodowe, co pozwala im stale aktualizować swoje metody nauczania.

Dlaczego warto wybrać Sin Fronteras

Sin Fronteras od 2004 roku zapewnia kursy intensywne i półintensywne, łącząc doświadczenie z innowacyjnymi metodami nauczania. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, z naciskiem na praktyczne zastosowanie języka.

Sin Fronteras to więcej niż tylko szkoła językowa – to miejsce, gdzie pasja do języków przekłada się na efektywną naukę. Lektorzy, przydzielani do grup pod koniec rekrutacji, to wykwalifikowani specjaliści, którzy wykorzystują autorskie metody nauczania. Te metody są ciągle udoskonalane, aby zapewnić najlepsze wyniki w nauce.