logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Koronawirus: nowe informacje, zajęcia online

Szanowni Państwo, mając świadomość zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) w Polsce,  zdecydowaliśmy o zawieszeniu zajęć do 25 marca.  Nie wydaje się na razie prawdopodobne, aby sytuacja miała się w sposób znaczący poprawić w najbliższych dniach. W związku z tym po 25 marca okresowo przejdziemy na tryb odbywania zajęć online. Dla każdego słuchacza stworzymy konto na platformie która pozwoli mu odbywać lekcje w zwykłych dniach i godzinach, w tych samych grupach co zawsze, ale w „live streamingu”. Słuchacz musi mieć do dyspozycji jedynie komputer lub telefon i dostęp do internetu. Cały niezbędny software zapewni Sin Fronteras. Wydaje nam się, że taka sytuacja może potrwać do ferii świątecznych Semana Santa, czyli do 8 kwietnia. Przwidujemy, że po feriach, czyli od 14 kwietnia zajęcia będzą mogły odbywać się normalnie. O wszystkich dalszych krokach będziemy informować wszystkich słuchaczy drogą mailową.

Wszystkie zawieszone zajęcia zostaną odrobione w czerwcu, a nasz kalendarz zostanie wydłużony. Jedynie grupy „Matura” będą miały inny kalendarz, który umożliwi im zrealizowanie wszystkich zaplanowanych zajęć przed egzaminami maturalnymi, których termin wydaje się niezagrożony.

Cały czas monitorujemy sytuację i stosujemy się do rekomendacji GIS i Ministra Zdrowia. Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce wróci do normy. Życzymy Państwu i Państwa Rodzinom przede wszystkim zdrowia!

Przy okazji informujemy, że już wcześniej wdrożyliśmy dodatkowe środki ostrożności i procedury. Wszystkie sale (stoły i krzesła), klamki w drzwiach, oraz łazienki były i są czyszczone środkiem dezynfekującymi. Codziennie zmywana jest środkiem dezynfekującym podłoga, na całej powierzchni. Wystawione są również dyspensery z akoholem 60% do dezynfekcji rąk. Jest to procedura, którą wdrożyliśmy na stałe.