logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Stacjonarne kursy języka hiszpańskiego

ekstensywne

Kursy ekstensywne semestralne

intensywne

Kursy
intensywne

study (1)

Kursy
półintensywne

study

Kursy
indywidualne

dla-dzieci

Kursy dla dzieci i młodzieży

do-egzaminow

Kursy
maturalne

student

Kursy do egzaminu DELE

tutorial

Kursy
dla firm

chaquetilla

Hiszpański w Hiszpanii

calculator

Cennik
kursów

calendar

Kalendarz
kursów

Czy wiesz, że język hiszpański jest drugim, najczęściej używanym językiem na świecie? Posługuje się nim ponad 500 milionów ludzi. Usłyszysz go oczywiście w Europie, ale także w obu Amerykach, w Afryce, w Azji czy Australii. Jeśli chcesz podróżować albo pracować w międzynarodowym środowisku, kurs języka hiszpańskiego otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości!

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Warszawie?

Dla milinów ludzi na świecie język hiszpański jest językiem ojczystym, dla Ciebie jednak uczenie się go może stać się prawdziwą pasją. Na kurs języka hiszpańskiego możesz zapisać się w Warszawie. Podczas zajęć poznasz najczęściej używane słówka, zasady gramatyki, a nauczyciel przybliży Ci także kulturę hiszpańską.

Wystarczy poświęcić kilkadziesiąt minut wybranego dnia, by po kilku tygodniach edukacji sprawnie posługiwać się hiszpańskim w podróży oraz w pracy, zarówno w mowie, jak i piśmie. Kiedy poznasz najważniejsze zwroty, zyskasz pewność siebie!

Dzięki znajomości hiszpańskiego będziesz mógł lub mogła zrezygnować z wyjazdów z biurem podróży, a zacząć czerpać satysfakcję z samodzielnie organizowanych wycieczek. Możesz także podnieść swoje szanse na rynku pracy. W Warszawie nie brakuje firm, które wymagają znajomości języka hiszpańskiego od swoich pracowników, a kandydatów z certyfikatem DELE przyjmują z otwartymi ramionami.

Kursy języka hiszpańskiego Warszawa

W szkole językowej, która specjalizuje się w nauczaniu hiszpańskiego, możesz uczęszczać na kurs stacjonarny najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Musisz szybko przygotować się do rozmowy o pracę czy wyjazdu? Dostępny jest kurs ekstensywny, a zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 2 godziny lekcyjne.

Ciekawym rozwiązaniem jest także kurs miesięczny, podczas którego zajęcia są 4 razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne albo półintensywny z mniejszą liczbą godzin, za to trwający dwa miesiące. Możesz uczyć się jedynie w weekendy? Dla takich osób jak Ty prowadzone są kursy piątkowe, sobotnie i niedzielne.

Hiszpańskim interesują się także dzieci. W wielu szkołach średnich prowadzone są lekcje w języku hiszpańskim, jednak, jeśli nastolatek chce nauczyć się szybciej sprawnego mówienia i pisania w języku Cervantesa, może iść na kurs dla nastolatków, dostosowany do wymagań szkoły. Naukę hiszpańskiego mogą rozpocząć także młodsze dzieci na specjalnym kursie stworzonym z myślą o nich.

W szkole hiszpańskiego w Warszawie można także skorzystać z kursów przygotowujących do egzaminu DELE, do matury lub z zajęć indywidualnych, w parach lub trzyosobowych grupach.

Co zyskasz dzięki kursom w Instytucie Sin Fronteras?

Instytut Sin Fronteras, znajdujący się w Warszawie przy ul. Mazowieckiej 12/30, oferuje wyłącznie kursy języka hiszpańskiego prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzieci, młodzież i dorosłych uczą tutaj lektorzy, którzy posługują się językiem hiszpańskim od urodzenia, ale także mają wykształcenie wyższe i wszelkie kompetencje do nauki języka ojczystego jako obcego.

Kurs stacjonarny hiszpańskiego w Warszawie pozwoli Ci na bezpośredni kontakt z osobami, które mówią w tym języku, uczą, ale także zachęcają do posługiwania się hiszpańskim, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją lingwistyczną przygodę, czy po latach nauki dążysz do perfekcji.