logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Kursy intensywne

STACJONARNIE LUB ONLINE

Kurs intensywny - 42 godziny lekcyjne

Potrzebujesz opanować język hiszpański, ale nie masz czasu na podjęcie nauki trwającej miesiącami czy latami? Dzięki intensywnemu kursowi języka hiszpańskiego błyskawicznie opanujesz podstawy lub podszlifujesz swoje umiejętności!

Kursy prowadzone są co miesiąc, stacjonarnie w małych grupach lub online w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem Microsoft Teams. Zajęcia odbywają się 4 razy w tygodniu od poniedziałku do czwartku po 3 godziny lekcyjne. Kurs trwa niecały miesiąc (3,5 tygodnia). Wszyscy słuchacze Sin Fronteras otrzymują od nas konto w MS Teams i dostęp do pakietu Microsoft 365, oraz podręcznik gratis.

Zajęcia prowadzone są przez lektorów dla których hiszpański jest językiem ojczystym, z kwalifikacjami do nauczania hiszpańskiego jako języka obcego. Każdy słuchacz otrzymuje podręcznik (na 2 semestry nauki). Tworzymy grupy na każdym poziomie zaawansowania!

Lektorzy są przydzielani do grup pod koniec rekrutacji, czyli przed samym rozpoczęciem kursu.
Cena kursu to 1350 zł. Oryginalny podręcznik GRATIS!
Oryginalny podręcznik i materiały audio gratis, raz na dwa semestry nauki. Dla kursów online A1-A2 podręcznik tylko w wersji online. Wszyscy słuchacze otrzymują także dostęp do pakietu Microsoft 365 (przy wyborze kursu ONLINE).

Najbliższy kurs w wakacje:

Godziny zajęć:

Standardowe grupy tworzymy od 4 osób.

Kalendarz kursów intensywnych:

Dlaczego warto wybrać Sin Fronteras?

Działamy w Polsce już od 2004 roku. Nasz zespół tworzą pasjonaci nauczania języka hiszpańskiego. Zajęcia prowadzą lektorzy, którzy są jego rodzimymi użytkownikami lub posługują się nim na poziomie native speakerów. 

Wszyscy posiadają wykształcenie uniwersyteckie, kwalifikacje do nauki języka hiszpańskiego jako obcego oraz biorą udział w programach mających na celu stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Doskonale wiedzą, jak uczyć języka w szybki, ale przede wszystkim skuteczny sposób.

W Sin Fronteras możesz liczyć na kameralne grupy, zastosowanie autorskich metod nauczania i oryginalny podręcznik. Kursy intensywne i półintensywne języka hiszpańskiego realizujemy zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Zapraszamy!

Dla kogo przeznaczony jest kurs intensywny hiszpańskiego?

Hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie. Jego nauka może trwać całymi latami, ale możesz także znacznie przyspieszyć ten proces – biorąc udział w intensywnym, codziennym kursie hiszpańskiego. Trwa on zaledwie 3 tygodnie! Zajęcia od poniedziałku do czwartku.

Zapraszamy zarówno, jeśli jesteś osobą początkującą, jak i wtedy, jeżeli hiszpański nie jest Ci już obcy. Z nami uczysz się tak, jak chcesz – w formie stacjonarnej lub online.

Czego możesz oczekiwać po ukończeniu takiego kursu?

Podczas kursu intensywnego: opanujesz najczęściej stosowane w języku hiszpańskim słownictwo, zwroty i podstawy gramatyki, nauczysz się komunikować po hiszpańsku w codziennych sytuacjach, a także zapoznasz się z kulturą Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych.

To wszystko pozwoli Ci pisać, czytać i rozmawiać po hiszpańsku w stopniu podstawowym lub zaawansowanym – w zależności od wybranego poziomu kursu. Przekonasz się, że wystarczą 3 tygodnie intensywnej nauki, aby zacząć posługiwać się językiem hiszpańskim!