logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Kursy półintensywne

STACJONARNIE LUB ONLINE

Dla kogo przeznaczony jest kurs półintensywny hiszpańskiego?

Intensywne kursy języka hiszpańskiego mogą okazać się dla niektórych zbyt… intensywne. Propozycja dla takich osób to kursy półintensywne, które charakteryzują się odrobinę wolniejszym tempem i trwają dwa miesiące.

Chcesz szybko opanować hiszpański, ale intensywność codziennego kursu jest dla Ciebie zbyt wysoka? Kurs półintensywny jest równie skuteczny, ale zajęcia odbywają się rzadziej. Dzięki temu możesz złapać przysłowiowy oddech między lekcjami i uczyć się w swoim tempie.

Kurs półintensywny trwa 2 miesiące. Będziesz uczęszczać na zajęcia 2 razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne. Łącznie weźmiesz udział w 42 godzinach zgłębiania tajników języka hiszpańskiego – dokładnie tak samo, jak w przypadku kursu intensywnego.

Możesz liczyć na naukę w kameralnych grupach ze świetnymi prowadzącymi. Twoim lektorem będzie wykwalifikowany native speaker, który sprawi, że błyskawicznie zaczniesz porozumiewać się po hiszpańsku.

Kurs półintensywny - 42 godziny lekcyjne

Zajęcia są prowadzone na każdym poziomie zaawansowana dwa razy w tygodniu przez dwa miesiące. Podręcznik jest bezpłatnym dodatkiem do kursu.

Lektorzy są przydzielani do grup pod koniec rekrutacji, czyli przed samym rozpoczęciem kursu. Cena kursu to 1350 zł. Oryginalny podręcznik GRATIS!
Oryginalny podręcznik i materiały audio gratis, raz na dwa semestry nauki. Dla kursów online A1-A2 podręcznik tylko w wersji online. Wszyscy słuchacze otrzymują także dostęp do pakietu Microsoft 365 (przy wyborze kursu ONLINE).

Kalendarz kursów półintensywnych w wakacje:

Dlaczego warto wybrać Sin Fronteras?

Działamy w Polsce już od 2004 roku. Nasz zespół tworzą pasjonaci nauczania języka hiszpańskiego. Zajęcia prowadzą lektorzy, którzy są jego rodzimymi użytkownikami lub posługują się nim na poziomie native speakerów. Wszyscy posiadają wykształcenie uniwersyteckie, kwalifikacje do nauki języka hiszpańskiego jako obcego oraz biorą udział w programach mających na celu stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Doskonale wiedzą, jak uczyć języka w szybki, ale przede wszystkim skuteczny sposób.

W Sin Fronteras możesz liczyć na kameralne grupy, zastosowanie autorskich metod nauczania i oryginalny podręcznik. Kursy intensywne i półintensywne języka hiszpańskiego realizujemy zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Zapraszamy!