logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Przewodnik po kursach językowych w Sin Fronteras

blank

Instytut Języka Hiszpańskiego Sin Fronteras w Warszawie od ponad dwóch dekad kształci miłośników języka hiszpańskiego. Oferta kursów jest szeroka i dostosowana do różnorodnych potrzeb uczniów, co czyni Sin Fronteras idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego.

Różnorodność kursów

W Sin Fronteras oferujemy różnorodność kursów, które pozwalają każdemu znaleźć odpowiednią formę nauki. Niezależnie od poziomu zaawansowania, wieku czy celów nauki, mamy kursy, które pomogą osiągnąć zamierzone cele językowe. Nasza wykwalifikowana kadra nauczycieli zapewnia wysoką jakość nauczania, korzystając z innowacyjnych metod i materiałów dydaktycznych. Kursy odbywają się w małych grupach, co umożliwia indywidualne podejście do każdego ucznia.

Kursy semestralne ekstensywne

Oferujemy kursy semestralne ekstensywne z języka hiszpańskiego. Kursy te są dostępne kilka razy do roku, co daje uczestnikom elastyczność w planowaniu nauki. Można wybierać między zajęciami stacjonarnymi w małych grupach lub opcją online. Kursy obejmują 52 godziny lekcyjne, z zajęciami odbywającymi się dwa razy w tygodniu, co pozwala na równowagę między nauką a codziennymi obowiązkami. Są one dostępne na różnych poziomach zaawansowania.

Kursy Intensywne i półintensywne

Oferujemy kursy intensywne i półintensywne z języka hiszpańskiego. Kursy trwają łącznie 42 godziny lekcyjne, przy czym kursy intensywne odbywają się cztery razy w tygodniu przez niecały miesiąc, a kursy półintensywne odbywają się dwa razy w tygodniu przez dwa miesiące. Oba rodzaje kursów pozwalają osiągnąć konkretne rezultaty, przy czym kursy półintensywne oferują wolniejsze tempo nauki dla osób preferujących taką formę.

Zajęcia Indywidualne

Dla osób poszukujących bardziej spersonalizowanego podejścia Sin Fronteras oferuje zajęcia indywidualne. Pakiety godzinowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów językowych ucznia. Zajęcia te są prowadzone stacjonarnie lub online przez doświadczonych native speakerów.

Kursy języka hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży

Nasze kursy hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży są specjalnie zaprojektowane, aby wykorzystać naturalną zdolność dzieci do szybkiego przyswajania nowych języków. Wykorzystujemy innowacyjne metody nauczania, takie jak gry, multimedia i interaktywne materiały. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych native speakerów, co zapewnia solidne podstawy językowe i zachęca do aktywnego używania języka hiszpańskiego w codziennym życiu.

Kursy przygotowujące do matury i Egzaminu DELE

Kursy przygotowujące do matury i Egzaminu DELE są skierowane do uczniów szkół średnich, którzy planują zdawać egzamin maturalny z języka hiszpańskiego oraz międzynarodowy egzamin DELE. Obejmują one intensywne przygotowanie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, zapewniając kompleksowe przygotowanie do obu egzaminów. Kursy przygotowujące do egzaminu DELE skupiają się na szczegółowym przygotowaniu do wszystkich sekcji egzaminu, dostosowując program kursu do konkretnych poziomów egzaminu DELE, od B1 do C2.

Kursy hiszpańskiego dla firm

Sin Fronteras oferuje również kursy języka hiszpańskiego dla firm, dostosowane do potrzeb biznesowych. Te kursy skupiają się na specjalistycznym języku w obszarach takich jak biznes, prawo, architektura, medycyna, turystyka oraz Unia Europejska. Kursy te są idealne dla firm i profesjonalistów, którzy chcą ulepszyć swoje umiejętności językowe w specyficznych kontekstach zawodowych.

Kursy Językowe w Hiszpanii

Dla osób, które chcą połączyć naukę z kulturowym doświadczeniem, Sin Fronteras proponuje kursy językowe w Hiszpanii. Uczestnicy mogą wybrać spośród różnych miast, takich jak Barcelona, Madryt, Sewilla, Granada czy Walencja, by uczyć się języka bezpośrednio w jego ojczyźnie.

Podsumowanie

Sin Fronteras to więcej niż szkoła językowa; to miejsce, gdzie pasja do hiszpańszczyzny łączy się z efektywną metodologią nauczania. Z różnorodnością kursów dostępnych zarówno stacjonarnie, jak i online, każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki doświadczonym lektorom i praktycznym metodom nauki Sin Fronteras otwiera drzwi do świata języka hiszpańskiego.