logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

„Chicos & Chicas” dla nastolatków

STACJONARNIE LUB ONLINE

Kurs Hiszpańskiego dla dzieci 12-15 lat

Semestr obejmuje 52 godziny lekcyjne, podobnie jak zajęcia dla dorosłych. Program i zakres tematyczny skonstruowany jest tak, aby zainteresować nastolatka i zaangażować go w aktywne uczestnictwo w zajęciach. Oprócz kompetencji językowych, z nastawieniem na mówienie i rozumienie ze słuchu, młodzież w trakcie zajęć ma szansę poznać kulturę krajów hiszpańskojęzycznych. Wprowadzane są również elementy rozwijające niezwykle cenne w nowoczesnym świecie kompetencje, takie jak sztuka autoprezentacji.

Uczniowie współdziałają ze sobą i rozwijają cechy społeczne, takie jak współpraca, dyskusja i tolerancja dla różnych punktów widzenia, oraz rozwijają zdolności interpersonalne. Autorski program i metodyka zajęć zostały stworzone przy udziale specjalistów progresywistycznej filozofii nauczania, odnoszącej sukcesy w wiodących prywatnych szkołach w USA i Hiszpanii.

Lektorzy są przydzielani do grup pod koniec rekrutacji, czyli przed samym rozpoczęciem kursu.

Cena kursu to 1590 zł. Oryginalny podręcznik GRATIS!

Najbliższy kurs:

Godziny zajęć:

Standardowe kursy semestralne CHICOS/CHICAS obejmują 52 godziny lekcyjne. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i środę lub we wtorek i czwartek po dwie godziny lekcyjne. Organizujemy również zajęcia raz w tygodniu: tylko piątek, tylko sobota. Zajęcia trwają po cztery godziny lekcyjne z jedną przerwą i cały kurs obejmuje 52 godziny lekcyjne. Wszyscy słuchacze standardowych kursów ekstensywnych CHICOS/CHICAS otrzymują oryginalny podręcznik (na dwa semestry nauki) i dostęp do pakietu Microsoft 365 gratis.

Kalendarz kursów semestralnych: