logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Kurs Hiszpańskiego na poziomie A1

Język hiszpański – poziom A1

Chcesz poznać język hiszpański od podstaw? W szkole językowej Sin Fronteras oferujemy naukę hiszpańskiego dla początkujących. Zacznij razem z nami swoją przygodę z hiszpańskim od poziomu A1! Poznaj podstawy gramatyki, słownictwo i wymowę na lekcjach z native speakerem!

Język hiszpański – poziom podstawowy

Dlaczego warto postawić na naukę języka hiszpańskiego? To drugi (po chińskim) pod względem popularności język na świecie. Mówi nim ponad 400 milionów ludzi w 20 krajach, a uczy się go nawet 46 milionów osób w 90 krajach. To także język łatwy i bardzo przyjemny w nauce. Już dziś rozpocznij lekcje hiszpańskiego z Sin Fronteras!

Zacznij naukę hiszpańskiego od zera

Jak nauczyć się podstaw hiszpańskiego? W szkole językowej Sin Fronteras to wiemy! Stawiamy na metodę komunikacyjną, a to znaczy, że będziemy Cię uczyć przede wszystkim mówić w języku hiszpańskim, ale także rozumieć ze słuchu, czytać i pisać. Nasi profesjonalni lektorzy to rodzimi użytkownicy języka, którzy poprowadzą Cię przez pierwsze etapy nauki języka hiszpańskiego i zapoznają z bogatą kulturą krajów hiszpańskojęzycznych.

Po kursie hiszpańskiego A1 w szkole Sin Fronteras bez problemu zamówisz posiłek w restauracji na wakacjach w Hiszpanii, zrobisz zakupy w hiszpańskim sklepie, przeczytasz prosty tekst, zrozumiesz słowa piosenki. Nauczymy Cię rozmawiać na proste tematy. Z nami bez problemy przyswoisz podstawy hiszpańskiego!

Ekstensywny kurs hiszpańskiego – poziom A1

Chcesz poznać podstawowy hiszpański w czasie jednego lub dwóch semestrów? Planujesz wyjazd za granicę, gdzie potrzebna będzie znajomość hiszpańskiego na poziomie A1? A może wybierasz się na wakacje do kraju hiszpańskojęzycznego? Już dziś sprawdź ofertę ekstensywnego kursu języka hiszpańskiego z Sin Fronteras!

Nasze semestralne kursy ekstensywne – język hiszpański A1 – organizujemy dwa razy w roku; od października do stycznia i od marca do czerwca. Oferujemy zajęcia w kameralnych grupach stacjonarnych lub kurs hiszpańskiego online w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy MS Teams. Jeden semestr to 52 godziny zajęć, gwarantujemy także oryginalny podręcznik, materiały audio gratis oraz dostęp do pakietu Office 365.

Czas na naukę języka hiszpańskiego! Ze szkołą językową Sin Fronteras podstawy opanujesz błyskawicznie! Zobacz naszą ofertę i dowiedz się więcej!