logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Kurs Hiszpańskiego na poziomie A2

Język hiszpański – poziom A2

Poznaj podstawy języka hiszpańskiego! Wszystkich, którzy mają już za sobą pierwsze kroki w nauce tego pięknego języka, zapraszamy na kursy na poziomie A2! Oferujemy zajęcia stacjonarne i online. Prowadzimy kursy ekstensywne, jedno- lub dwusemestralne oraz intensywne kursy, na których poznasz lepiej hiszpańską gramatykę i słownictwo, a przede wszystkim nauczysz się swobodnie rozmawiać!

Lekcje hiszpańskiego online i stacjonarnie

Nauka hiszpańskiego może być prawdziwą przygodą! To język sławnych poetów i pisarzy oraz najpopularniejszych światowych muzyków. Uczy się go dziś 46 milionów ludzi w 90 krajach. Chcesz do nich dołączyć? Zapisz się na kurs hiszpańskiego na poziomie podstawowym A2. Najlepszych lektorów hiszpańskiego w Warszawie znajdziesz w szkole językowej Sin Fronteras.

Dlaczego wybrać zajęcia w Instytucie Sin Fronteras? Oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na poziomie A2 prowadzimy lekcje hiszpańskiego w trybie stacjonarnym oraz naukę online.

Ekstensywny kurs hiszpańskiego na poziomie A2 to aż 52 godziny zajęć w jednym semestrze (4 godziny tygodniowo). Zapewniamy kameralne grupy oraz lektorów – native speakerów z uprawieniami do nauki hiszpańskiego. Gwarantujemy ciekawy program nauczania, atrakcyjne pomoce dydaktyczne i najnowocześniejsze rozwiązania metodologiczne. Wszystko po to, aby nasi kursanci nauczyli się komunikować w języku hiszpańskim szybko i w miłej atmosferze.

Potrzebujesz błyskawicznego kursu hiszpańskiego na poziomie A2? Sprawdź ofertę intensywnych i półintensywnych kursów w szkole językowej Sin Fronteras. Nasze zajęcia obejmują nawet 15 godzin hiszpańskiego tygodniowo! Lekcje prowadzimy w małych stacjonarnych grupach lub online, w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem Microsoft Teams.

Jeśli nie masz czasu na zajęcia stacjonarne, zapraszamy na naukę hiszpańskiego online. Oferujemy zajęcia na poziomie A2. Otrzymasz od nas również oryginalny podręcznik, materiały audio oraz dostęp do pakietu Office 365.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą ofertą i zapytaj o szczegóły. Hiszpański ze szkołą językową Sin Fronteras jest naprawdę prosty!