logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Kurs Hiszpańskiego na poziomie B1

Zacząłeś uczyć się języka hiszpańskiego i widzisz, że idzie Ci całkiem dobrze? A może już zdążyłeś złapać bakcyla i nie chcesz na tym poprzestać? Podstawy masz na pewno opanowane. Z pewnością sporo też już rozumiesz. Na tym etapie bardzo ważne jest, aby utrzymać kontakt z językiem. Czas zatem na kolejny krok – język hiszpański poziom B1.

W szkole językowej Sin Fronteras, na kursach stacjonarnych oraz online, uczymy języka praktycznego i funkcjonalnego. Stosowana przez nas metoda opiera się na 4 filarach: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Dzięki niej szybko widać efekty i – co najważniejsze – w krótkim czasie można zacząć porozumiewać się w języku hiszpańskim z osobami hiszpańskojęzycznymi.

Hiszpański B1 to poziom średniozaawansowany. Jest to propozycja dla osób, które chcą szlifować swoje umiejętności językowe.

Kurs hiszpańskiego na tym etapie kładzie nacisk na gramatykę i zwiększenie zasobu słownictwa. Słuchacze ćwiczą podstawowe sprawności językowe, zwłaszcza słuchanie i czytanie ze zrozumieniem. Uczą się pisać proste, spójne teksty.

Po jego ukończeniu będziesz mógł prowadzić swobodne konwersacje, robić notatki ze słuchu, czytać prasę i brać udział w rozmowach na tematy podane w tekstach.

Słownictwo, jakie będziesz przyswajać na kursie hiszpańskiego B1, dotyczy między innymi życia codziennego i czasu wolnego, podróżowania, jedzenia, zdrowia, sportu, zakupów, pracy. Na tym etapie nauczysz się też tworzenia form pisemnych: listów, kwestionariuszy i formularzy.

Gramatyka na poziomie B1 obejmuje:

Korzyści z kursu – poziom B1

Po kursie hiszpańskiego na poziomie B1 nabędziesz większej pewności siebie w codziennej komunikacji. Pozbędziesz się blokad i dzięki temu bez trudu poradzisz sobie w standardowych rozmowach.

Hiszpański B1 wzbogaci Twoje dotychczasowe słownictwo, dzięki czemu będziesz wypowiadać się na jeszcze więcej tematów. A dzięki znajomości gramatyki, będziesz tworzył spójne i poprawne zdania.

Umiejętności, jakie nabędziesz po kursie

Po kursie hiszpańskiego na poziomie B1 słuchacz potrafi nawiązać konwersację z rozmówcami hiszpańskojęzycznymi. Co ważne, komunikacja na tym etapie odbywa się płynnie i jest zrozumiała dla obydwu stron. Bez trudu też odnajdziesz się w codziennych sytuacjach dotyczących czasu wolnego, podróżowania, zakupów, zdrowia itp.

Będziesz rozumieć podstawowe informacje zawarte w artykułach traktujących o życiu codziennym. Z łatwością napiszesz proste teksty związane z rodziną czy pracą.

Jakie jeszcze umiejętności nabywa kursant poziomu B1?