logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Kurs Hiszpańskiego na poziomie C1

Nauka hiszpańskiego idzie Ci coraz lepiej. Coraz więcej potrafisz i rozumiesz. Wypowiadasz się na rozmaite tematy i budujesz poprawne gramatycznie zdania. Nie chcesz na tym poprzestać? Czas zatem na kolejny krok – hiszpański C1!

Poziom zaawansowany wprowadzi Cię w znacznie głębsze tajniki języka hiszpańskiego. Po ukończeniu kursu stacjonarnego lub kursu online będziesz posiadał jeszcze większą swobodę językową w środowisku hiszpańskojęzycznym.

Nauka hiszpańskiego w szkole językowej Sin Fronteras to czysta przyjemność i szybsze efekty!

Superior C1

Kurs hiszpańskiego na poziomie C1, a więc zaawansowanym, da Ci jeszcze więcej możliwości. To propozycja dla osób, które nie chcą poprzestawać na znajomości podstawowego słownictwa i pragną nadal szlifować swoje umiejętności.

Na tym etapie będziesz swobodnie wypowiadać się na wiele tematów, a Twoje wypowiedzi będą bardziej płynne i spontaniczne.

Z łatwością będziesz też rozumiał bardziej skomplikowane wypowiedzi telewizyjne i radiowe oraz czytał złożone teksty literackie.

Kurs hiszpańskiego na poziomie C1 to przede wszystkim nowe słownictwo. Pojawiają się tu zagadnienia z dziedziny emocji i samopoczucia, humoru, reklamy i teatru. Słuchacz uczy się idiomów, ponadto ćwiczy używanie synonimów i antonimów.

Język hiszpański poziom C1 to także gramatyka:

Korzyści z kursu – poziom C1

Hiszpański poziom C1 skupia się na detalach, konwersacji, słownictwie formalnym i technicznym. Dużo tu także zwrotów pochodzących z języka potocznego.

Na tym etapie będziesz posiadał dużą swobodę językową i większą pewność siebie w komunikacji z osobami hiszpańskojęzycznymi. Niestraszne Ci będą dialektyzmy i akcenty.

Hiszpański C1 pozwoli Ci bawić się językiem, a przede wszystkim posługiwać się nim w sposób elastyczny i przejrzysty.

W szkole językowej Sin Fronteras stawiamy na praktyczne i funkcjonalne wykorzystanie języka hiszpańskiego. Metoda, którą stosujemy, opiera się na 4 filarach: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Dzięki niej nabywasz niezbędne umiejętności posługiwania się językiem i szybko zaczynasz sprawnie się w nim komunikować.

Umiejętności, jakie nabędziesz po kursie

Kurs hiszpańskiego na poziomie C1 konsoliduje i systematyzuje posiadane umiejętności, a jednocześnie pozwala nabyć wiele nowych, dzięki którym wzniesiesz się na jeszcze wyższy poziom.

Przede wszystkim udoskonalisz płynność językową i będziesz umiał dobrać właściwy rejestr językowy do konkretnej sytuacji – towarzyskiej lub zawodowej.

Poznasz nowe, bardziej zaawansowane słownictwo, w tym synonimy i antonimy, oraz przyswoisz kolejne tajniki gramatyki, zwłaszcza nowe konstrukcje.

Kurs hiszpańskiego na poziomie C1 to: