logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Kurs Hiszpańskiego na poziomie C2

Ukończyłeś kurs hiszpańskiego na poziomie C1, dzięki czemu swobodnie posługujesz się językiem, używasz skomplikowanych struktur lingwistycznych, bez problemu czytasz i wypowiadasz się na rozmaite tematy? Czas na kolejny krok – język hiszpański dla zaawansowanych!

C2 to hiszpański na wyższym poziomie. Celem jest doskonalenie nabytych umiejętności. Jest to propozycja skierowana do osób, które pragną osiągnąć biegłość w znajomości języka hiszpańskiego. Po kursie będziesz posługiwał się hiszpańskim w sposób płynny i całkowicie swobodny. Z łatwością zrozumiesz wszystko, co usłyszysz. A komunikacja z osobami hiszpańskojęzycznymi nie będzie dla Ciebie żadnym problemem.

Biegła znajomość języka hiszpańskiego? Dzięki szkole językowej Sin Fronteras jest to prostsze niż Ci się wydaje!

Perfeccionamiento C2

Hiszpański C2 to poziom najwyższy – biegły. Na tym etapie z niesamowitą łatwością będziesz wypowiadać się na rozmaite tematy. Będziesz potrafił wyrażać swoje myśli spontanicznie, a jednocześnie precyzyjnie i przejrzyście. I co ważne, będziesz rozumiał wszystko, co usłyszysz lub przeczytasz.

Kurs języka hiszpańskiego na poziomie C2 pozwoli Ci opanować język do perfekcji. Poznasz go na tyle dobrze, że bez trudu będziesz streszczał informacje pochodzące z różnych źródeł przekazu. W sposób spójny będziesz odtwarzał zawarte w nich wyjaśnienia, argumenty i tezy. A to wszystko będzie przychodzić Ci z niesamowitą lekkością i łatwością!

Korzyści z kursu – poziom C2

Hiszpański C2 zapewni Ci biegłą znajomość języka. Co to oznacza w praktyce? Poza tym, że będziesz posługiwał się językiem hiszpańskim w sposób całkowicie swobodny, nie będzie miał on przed Tobą żadnych tajemnic. Z powodzeniem będziesz czytać w oryginalne hiszpańskie książki i oglądać hiszpańskie programy o różnorodnej tematyce.

Przede wszystkim jednak będziesz władać elementami językowymi i kulturowymi właściwymi rodowitemu użytkownikowi języka, doskonale odróżniając odcienie znaczeniowe. Nie będziesz mieć problemów ze zrozumieniem akcentów występujących w języku hiszpańskim.

Umiejętności, jakie nabędziesz po kursie

Poziom C2 potwierdza zaawansowany stopień znajomości hiszpańskiego i kompetencje niezbędne do wypowiadania się w każdej sytuacji z całkowitą skutecznością. Na tym etapie nauki biegłość językowa jest zbliżona do poziomu kompetencji native speaker’a.

Efektem ukończonego kursu są: