logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Zapisy na semestralne kursy hiszpańskiego dla dorosłych i kursy semestralne dla nastolatków trwają. Zpisz się na kurs. To nasz jubileuszowy 20 rok działalności. Dołącz do nas!

Semestr wiosenny 2024 Kursy semestralne ekstensywne rozpoczynamy 1 marca (grupy Tylko Piątek), 2 marca (grupy Tylko Sobota), 4 marca (grupy pon/śr) i 5 marca (grupy wt/czw).

Kursy semestralne dla dorosłych i Kursy semestralne dla nastolatków obejmują 52 godziny lekcyjne, a zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedzialek i środę, lub we wtorek i czwartek, a każde spotkanie to 2 godziny lekcyje, bądź raz w tygodniu w piątek lub w sobotę, wtedy każde spotkanie to 4 godziny lekcyjne rozdzielone przerwą.

Wszystkie kursy języka hiszpańskiego prowadzone są w małych grupach. W standardowej grupie to 4 do maks. 8 osób.

Możesz uczyć się stacjonarnie w naszej siedzibie na ul. Mazowieckiej 12 w Warszawie lub online w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem Microsoft Teams. Ty wbierasz czy chcesz dołączyć do grupy stacjonarnej, czy online.

Cena kursu to 1590 zł, podręcznik gratis.

Wszyscy słuchacze Sin Fronteras otrzymują od nas konto w MS Teams i dostęp do pakietu Office 365, oraz podręcznik. Zapisz się na kurs hiszpańskiego