logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

To nasz 20 rok działalności!

Chociaż nasza podróż czasem nie była łatwa, stała się dla naszego zespołu bardzo satysfakcjonująca. Naszą misją jest nauczanie i propagowanie języka hiszpańskiego, a odkąd rozpoczęliśmy działalność w 2004 roku, nasza podstawowa filozofia zawsze pozostaje taka sama: stawiać potrzeby Słuchaczy w centrum wszystkiego, co robimy. Wszystko po to, aby zapewnić Naszym Słuchaczom wysokiej jakości edukację, która będzie kluczem do wejścia w hiszpańskojęzyczny świat. Nie bez powodu w naszym logo znajduje się klucz – to właśnie dajemy swoim uczniom – klucz do tego fascynującego i bogatego kulturowo świata.

Jesteśmy naprawdę wdzięczni naszym uczniom, że zaufali nam i wybrali nas jako przewodnika w podróży po tym świecie.

Równie ważni są nasi wyjątkowi i utalentowani nauczyciele i pracownicy sekretariatu, którzy z pasją wierzą w nasze podejście „przede wszystkim liczy się słuchacz”. Wszyscy wkładamy 100% naszych starań, aby utrzymać wysoką jakość nauczania i usług, i stworzyć przyjazną atmosferę do nauki i zapewniania naszym Słuchaczom jak najlepszych doświadczeń z językiem hiszpańskim.  

Choć Sin Fronteras osiągnęło bardzo wiele, stając się wiodąca prywatną instytucję nauczającą języka hiszpańskiego w Polsce, jeszcze nie skończyliśmy naszej misji, zdecydowanie nie! Chcemy osiągać większe rzeczy i nadal pokazywać co może dać znajomość języka hiszpańskiego oraz kształtować formy jego nauczania.

Zapraszamy Cię na kolejne fantastyczne lata z hiszpańskim i Sin Fronteras!

Zapisz się na kurs.