logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Kurs intensywny języka hiszpańskiego. Na czym polega i dla kogo jest polecany?

blog-dla-kogo-kursy

Wyjeżdżasz do Hiszpanii lub innego kraju hiszpańskojęzycznego? Masz w planach studia za granicą, a może chcesz zabłysnąć znajomością języka na wakacjach w Madrycie, Barcelonie czy na wybrzeżu Costa Brava? W każdej z tych sytuacji pomoże Ci krótki, intensywny kurs hiszpańskiego stacjonarnie lub online. Co warto o nim wiedzieć?

Intensywny kurs hiszpańskiego – jak to działa?

Kursy intensywne języka hiszpańskiego to najlepszy sposób, by poznać podstawy języka lub podszkolić swoje umiejętności, gdy nie masz czasu na regularny, roczny lub półroczny kurs.

Nauka hiszpańskiego w trybie intensywnym może być też znakomitą szansą, jeśli o wyjeździe do kraju hiszpańskojęzycznego dowiedziałeś się na krótko przed podróżą i zależy Ci, aby komunikować się na miejscu w nowym języku. Intensywny kurs językowy często kończą także nowi pracowni hiszpańskich firm lub osoby, które deleguje się do pracy w kraju, w którym mówi się po hiszpańsku.

Zastanawiasz się, jak wiele można się nauczyć przez 3 tygodnie (bo tyle zwykle trwa intensywny kurs językowy)? Bardzo dużo!

  • Poznasz najczęściej stosowane słownictwo i zwroty.
  • Nauczysz się komunikować w języku hiszpańskim w codziennych sytuacjach – w sklepie, na ulicy, w pracy, w szkole.
  • Poznasz podstawy gramatyki, by poprawnie tworzyć zdania w języku hiszpańskim.
  • Dowiesz się, jak prowadzić rozmowy w języku hiszpańskim, zapoznasz się też z kulturą Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych.
  • Po ukończeniu kursu będziesz pisać, czytać i rozmawiać po hiszpańsku w stopniu podstawowym (jeśli jesteś osobą początkującą) lub zaawansowanym (dla tych, którzy hiszpański znają, ale chcą powtórzyć i utrwalić wiedzę).

W jaki sposób wygląda intensywny kurs językowy w szkole Sin Fronteras? Prowadzimy kursy stacjonarne w małych i kameralnych grupach. Masz też możliwość uczestniczenia w kursie hiszpańskiego online – wówczas kurs odbywa się w czasie rzeczywistym, a uczestnicy otrzymują od nas konto w MS Teams i dostęp do pakietu Office 365 oraz podręcznik.

Kursy online w trybie intensywnym trwają 42 godziny lekcyjne (po 3 godziny lekcyjne dziennie 4 dni w tygodniu, najczęściej od poniedziałku do czwartku).

Ogromną zaletą intensywnego kursu w Sin Fronteras jest to, że zajęcia z Tobą prowadzić będzie lektor, dla którego hiszpański jest językiem ojczystym. Lekcje z native speakerem są najlepszą gwarancją, że zajęcia będą opierać się na naturalnej komunikacji, a Ty nauczysz się nie tylko gramatyki czy słownictwa, ale poznasz także codzienne zwroty oraz sposób mówienia osób hiszpańskojęzycznych.

Półintensywne kursy hiszpańskiego

Intensywny, codzienny kurs języka hiszpańskiego to dla Ciebie nieco za dużo? Możesz wybrać kurs półintensywny! W tym trybie zajęcia trwają dwa miesiące, a Ty będziesz się uczyć 2 razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne. Łącznie, podobnie jak w trakcie kursu intensywnego, czekają Cię aż 42 godziny poznawania gramatyki, słownictwa, zwrotów, a przede wszystkim nauki komunikacji w języku hiszpańskim z fantastycznym native speakerem!

Sin Fronteras to szkoła hiszpańskiego stacjonarnie i online. Dlatego w trybie półintensywnym masz możliwość dołączenia do kameralnej, czteroosobowej grupy na miejscu lub uczenia się języka online, ale w czasie rzeczywistym.

Dla kogo jest intensywny kurs języka hiszpańskiego?

Kto powinien skorzystać z intensywnych kursów online lub stacjonarnych w szkole hiszpańskiego Sin Fronteras? Każdy, kto chce mówić w języku Cervantesa, podszkolić swoje umiejętności, poczuć się pewniej na zagranicznym wyjeździe, w hiszpańskiej szkole czy podczas pracy w jednym z krajów hiszpańskojęzycznych. To także znakomita okazja, by szybko „podciągnąć się” językowo przed egzaminem lub wymianą studencką.

Sin Fronteras to znakomita szkoła hiszpańskiego online i stacjonarna. Pracują tu jako lektorzy wyłącznie native speakerzy z wieloletnim doświadczeniem i pełnymi uprawnieniami do nauczania języków obcych. Hiszpańskiego uczą metodą komunikatywną, dbając nie tylko o gramatykę czy słownictwo, ale przede wszystkim o praktyczną stronę nauki języka. Dzięki temu efekty kursu widać błyskawicznie. Po 3 tygodniach intensywnego kursu hiszpańskiego zobaczysz, że posługujesz się tym językiem bez problemów!

Chcesz poznać hiszpański w 3 tygodnie? To możliwe! Już dziś zapisz się na intensywny kurs hiszpańskiego w szkole językowej Sin Fronteras. Czekamy na Ciebie!