logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Zdalny kurs języka hiszpańskiego. Kiedy warto wybrać i jak się przygotować?

hiszpański online

Nauka online to w dzisiejszych czasach standard. Rozwój technologii sprawił, że możemy w ten sposób zgłębiać dowolną dziedzinę. W Sin Fronteras opracowaliśmy skuteczny program zdalnych zajęć hiszpańskiego, które pozwolą Ci zgłębiać jego tajniki z dowolnego miejsca na świecie.

Chcesz opanować język Cervantesa bez konieczności wychodzenia z domu? Sprawdź, co warto wiedzieć o kursie hiszpańskiego online!

Kiedy warto zapisać się na kurs online z hiszpańskiego?

Planujesz wakacje w słonecznej Hiszpanii i zależy Ci na nauce podstawowych zwrotów? A może chcesz odświeżyć język, którego uczyłeś się kilka lat temu? W każdej z tych sytuacji warto zapisać się na kurs online z hiszpańskiego. Zapewniamy, że ma on taką samą wartość jak zajęcia prowadzone w formie stacjonarnej.

Zajęcia online z hiszpańskiego pozwolą Ci:

 • opanować podstawy języka;
 • pogłębić swoje umiejętności językowe i przejść na wyższy stopień zaawansowania;
 • przygotować się do certyfikatu;
 • przygotować się do matury;
 • zdobyć wiedzę dotyczącą specjalistycznego słownictwa;
 • poznać kulturę Hiszpanii i innych krajów hiszpańskojęzycznych.

Zapisz się na kurs online już teraz!

Wybierz kurs pasujący do Twoich potrzeb i preferencji

Każdy efektywnie uczy się w inny sposób. Doskonale to rozumiemy i dlatego w Sin Fronteras znajdziesz szeroką ofertę zajęć indywidualnych i grupowych.

Oczywiście przed przystąpieniem do konkretnego kursu musisz określić swój poziom. Jeżeli jesteś początkujący, nie będzie z tym problemu. Jeśli znasz już nieco hiszpański, możesz zweryfikować swój stopień zaawansowania podczas krótkiego testu online – tak, by mieć pewność, że wybierzesz odpowiednie zajęcia.

Zastanów się jednak, który kurs Cię interesuje!

Kurs indywidualny

Uważasz, że najlepiej uczysz się w samotności? Zależy Ci na maksymalnej personalizacji przerabianego materiału i dostosowania programu stricte do Twoich potrzeb? Zajęcia indywidualne mogą być świetnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Ich szczegółowy program i harmonogram zostaną opracowane po rozmowie dotyczącej Twoich oczekiwań. Zajęcia indywidualne w Sin Fronteras prowadzone przez świetnych lektorów to pakiet 10 lub 15 godzin zegarowych – szytych na miarę!

Kurs grupowy

Zajęcia grupowe to szeroki wybór kursów, które przypadną do gustu osobom lubiącym naukę z innymi. To okazja do płomiennych dyskusji, wymiany myśli i wzajemnej motywacji. Wśród nich znajdziesz zarówno standardowe kursy semestralne, jak i intensywne kursy hiszpańskiego.

Grupy będą jednak kameralne, tak aby każdy otrzymał należytą uwagę. Maksymalnie mogą one liczyć 8 osób.

Określ swoje oczekiwania dotyczące kursu zdalnego języka hiszpańskiego

Zajęcia przyniosą najlepsze efekty, jeżeli określisz cel, jaki chcesz dzięki nim osiągnąć. Odpowiednia motywacja to połowa sukcesu! Sprecyzowanie oczekiwań i potrzeb pomoże Ci także dobrać odpowiedni rodzaj kursu. W Sin Fronteras oferujemy:

 • kursy semestralne,
 • kursy intensywne,
 • kursy półintensywne,
 • kursy dla dzieci i młodzieży,
 • kursy przygotowujące do matur i certyfikatów.

Wszystkie zajęcia online w Sin Fronteras prowadzimy przy użyciu platformy Microsoft Teams. Otrzymasz także dostęp do pakietu Office 365 oraz podręcznik.

Przygotuj sobie przestrzeń do zajęć

Aby zajęcia były efektywne, muszą się odbywać w odpowiednich warunkach. To, że nie przebywasz z lektorem w sali zajęciowej, nie może ich wykluczać.

O co warto zadbać?

 • Przygotuj uporządkowaną przestrzeń. Pomoże Ci to skupić się na zajęciach.
 • Zadbaj o to, aby nikt Ci nie przeszkadzał. Wycisz telefon i uprzedź domowników, że przez X minut będziesz niedostępny.
 • Do zajęć potrzebne Ci jest urządzenie z dostępem do sieci – komputer, tablet lub telefon. Może Ci się także przydać zeszyt i coś do pisania, co pozwoli Ci robić notatki.

Zalety zajęć zdalnych języka hiszpańskiego

Zajęcia w formie stacjonarnej pozwalają na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z grupą i prowadzącym. Rozwój współczesnych technologii sprawił, że to samo jest możliwe w świecie online – i to przy zachowaniu takiej samej skuteczności.

Zalety wyboru takiej formy nauki są nie do przecenienia!

 • Uczysz się z dowolnego miejsca na świecie. Nie ograniczasz wyboru szkoły do najbliższego regionu.
 • Nie musisz przerywać zajęć, gdy wyjeżdżasz. Aby brać w nich udział, potrzebujesz tylko dostępu do Internetu.
 • Oszczędzasz czas i pieniądze na dojazdach.
 • Cieszysz się wysokim poziomem zajęć. W Sin Fornetas lektorami są native speakerzy z kwalifikacjami do nauczania języka hiszpańskiego jako obcego.

Sprawdź naszą ofertę i zapisz się na kurs już dziś!